HiFiMAN Deva Audiofilskie słuchawki 3w1 planarne otwarte z odbiornikiem Bluetooth Bluemini i USB DAC


Sugerowana cena detaliczna: 1695.00 zł

brak w magazynie

HiFiMAN Deva - 3w1

HiFiMAN Deva to jedyny słuszny wybór dla wszystkich, którzy oczekują najwyższej jakości dźwięku ale nie mogą zdecydować, czy preferują wygodę zapewnianą przez połączenie Bluetooth, czy kable, zapewniające najlepsze możliwe brzmienie. Od teraz, jedne słuchawki łączą w sobie obie te zalety.

HiFiMAN Deva plakat

Słuchawki Deva zapewniają 3 możliwości połączenia:

  • za pomocą Bluetooth

HiFiMAN Deva

Słuchawki Deva dzięki odbiornikowi Bluemini łączą się przy pomocy modułu Bluetooth z dowolnym urządzeniem nadawczym. Wysoka jakość dźwięku oraz minimalizacja opóźnień zapewniane są dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych i najpopularniejszych kodeków: Qualcomm aptX HD oraz LDAC. Adapter Bluemini podłączany jest do słuchawek za pomocą gniazda 3.5mm jack.

  • za pomocą USB

HiFiMAN Deva

Dzięki wbudowanemu przetwornikowi DAC, Deva umożliwia transfer plików do 24bit/192kHz za pomocą kabla USB C, który bez problemu odczyta pliki muzyczne z telefonu czy komputera.

  • za pomocą zbalansowanego kabla mini jack 3.5mm

HiFiMAN Deva

Tradycyjna metoda połączenia, która zawsze się sprawdza. Słuchawki Deva można podłączyć do dowolnego odtwarzacza przenośnego, a nawet smartfona za pomocą kabla mini jack 3.5mm. 

HiFiMAN Deva

Do budowy słuchawek Deva HiFiMAN wykorzystał znaną i sprawdzoną już w innych konstrukcjach membranę supernano, która jest aż o 80% cieńsza od poprzednich projektów marki. Taka konstrukcja zapewnia wysoką responsywność dźwięku, detaliczność i dokładne obrazowanie. 

HiFiMAN Deva frequency response

Obejrzyj film, prezentujący słuchawki HiFiMAN Deva: 

Produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany.

Przetworniki
Przetworniki Magnetostatyczne (wstęgowe)
Obudowa
Otwarte
Impedancja
18 Ohm
Skuteczność
93.5dB
Stosunek sygnał/szum
Bluemini: 95dB
Zniekształcenia THD
Bluemini: <0.1%
Pasmo przenoszenia
20 - 20.000Hz
Bluetooth
Opcjonalnie
Złącze słuchawkowe
3.5mm mini jack
Jakość kabla
OFC
Asymetryczny kabel
TAK
Typ wtyku
Prosty
Regulacja głośności
TAK
Mikrofon
NIE
Typ
Nauszne
Składane
NIE
Czas działania
od 7 do 10h
INNE
obsługiwane kodeki Bluetooth: aptX, aptX HD, AAC, SBC, LDAC
:
Odbiornik Bluetooth posiada mikrofon
:
Praca jako USB DAC z telefonem i komputerem
Waga bez kabla
słuchawki: 360g
Bluemini: 25g
Gwarancja
24 miesiące

Recenzje prasowe:
Recenzent:
Skrót recenzji:
"HiFiMAN manages to pull off a great headphone with the Deva and an equally impressive Bluetooth adapter in the Bluemini. Everything we like about the planar magnetic headphones from HiFiMAN is in the Deva. It performs great for the price as you get the full planar bass experience along with a very pleasant tuning." zobacz więcej...
"Devy najlepiej czują się w zakresie średnich tonów i tutaj są w stanie pokazać więcej zalet swoich wyjątkowych przetworników. Średnica jest bardzo realistyczna i przyjemna w odbiorze. Szczególnie dobrze to słychać w przypadku wokali, w szczególności żeńskich (Jill Barker). Z jednej strony mamy dobrą przejrzystość, z drugiej zaś energia zakresu średniotonowego powoduje, że w brzmieniu nie ma żadnej ostrości. " zobacz więcej...


Galeria