HiFiMAN Deva Wired (DEVA wersja przewodowa) Audiofilskie słuchawki planarne otwarte


Sugerowana cena detaliczna: 1245.00 zł

brak w magazynie

HiFiMAN Deva 

hifiman deva

Słuchawki Deva w wersji przewodowej pasywnej można podłączyć za pomocą kabla mini jack 3.5mm do dowolnego urządzenia, które posiada wyjście słuchawkowe 3,5mm mini jack lub 6,3mm jack:

  • odtwarzacza przenośnego,
  • smartfona,
  • odtwarzacz CD,
  • amplitunera,
  • telewizora.

hifiman deva

Do budowy słuchawek Deva HiFiMAN wykorzystał znaną i sprawdzoną już w innych konstrukcjach membranę supernano, która jest aż o 80% cieńsza od poprzednich projektów marki. Taka konstrukcja zapewnia wysoką responsywność dźwięku, detaliczność i dokładne obrazowanie przestrzenne. Brzmienie słuchawek określone jest jako liniowe, łagodne i zrównoważone z dawką szczegółów, która umila odbiór muzyki, bez skupienia na każdym detalu. Dźwięk jest rozdzielczy i przejrzysty bez sztucznego ubarwiania odejmowaniem wysokich tonów lub spowolnionym basem. 

hifiman deva

Największą zaletą jak zawsze w przypadku słuchawek HiFiMANa pozostają średnie tony łączące w sobie barwność, jedwabistość i wielowarstwowość. Muzykalność połączona ze starannym, wysublimowanym wglądem to jak zawsze znak firmowy HiFiMANa. Energia wokali wskazuje na ich wyraźne uprzywilejowanie, ale jednocześnie odcięcie od tła, które jest perfekcyjnie zróżnicowane w kolejnych warstwach odsłuchu. 

hifiman deva

Gniazdo słuchawkowe w słuchawkach Deva korzysta ze zbalansowanej technologii TRRS. W komplecie producent dołączył przejściówkę na wtyk duży jack 6,3mm. Zbalansowane podłączenie słuchawek pozwala na podniesienie stosunku sygnału do szumu aż o 20 decybeli, co w znacznym stopniu poprawia detaliczność brzmienia. 

hifiman deva

Produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany.

Przetworniki
Przetworniki Magnetostatyczne (wstęgowe)
Obudowa
Otwarte
Impedancja
18 Ohm
Skuteczność
93.5dB
Pasmo przenoszenia
20 - 20.000Hz
Bluetooth
NIE
Jakość kabla
OFC
Asymetryczny kabel
TAK
Wtyk
3.5mm mini jack
Typ wtyku
Prosty
Regulacja głośności
TAK
Mikrofon
NIE
Etui ochronne
NIE
Typ
Nauszne
Obrotowa słuchawka
NIE
Przewód do słuchawki
Lewa
Składane
NIE
Waga bez kabla
360 gram
Gwarancja
24 miesiąceGaleria