HiFiMAN HE-R9 Wired (HER9) Przewodowe, audiofilskie słuchawki dynamiczne, zamknięte


Sugerowana cena detaliczna: 3795.00 zł

w magazynie

Sprawdź gdzie kupić oryginalny produkt: Lista punktów sprzedaży w Polsce.

HiFiMAN HE-R9 przewodowe referencyjne słuchawki dynamiczne zamknięte

HiFiMAN HE-R9 to, kolejna po modelu R-10D, propozycja referencyjnych zamkniętych słuchawek dynamicznych od uznanego producenta audiofilskich rozwiązań. HE-R9 łączy w sobie doskonałe parametry techniczne, wysoki poziom muzykalności i niezwykły design. Słuchawki oferowane są w dwóch wariantach – przewodowej, czyli „Wired” oraz bezprzewodowej, z opcjonalnym modułem Blumini R2R, który zastosowano wcześniej także m.in. w słuchawkach HiFiMAN Deva Pro. 

HiFiMAN HE-R9 to referencyjne słuchawki dynamiczne, w których nie zabrakło sprawdzonej, topowej technologii Topology Diaphragm. Kluczową rolę w jej opracowaniu odegrała praca doktorska Dr Fang Bian, założyciela firmy HiFiMAN, w której wykazał, że staranne uformowane nanocząsteczkowe struktury na powierzchni membrany pozwalają na otrzymanie unikalnych parametrów akustycznych. 

Przetworniki dynamiczne umieszczono wewnątrz stylowych, bordowych, zamkniętych muszli, wykonanych z gładkiego tworzywa sztucznego. Duża przestrzeń wewnątrz muszli, zapewnia objętość i „oddech” przetwornikom, zwiększając ich możliwości dźwiękowe.

Do modelu HiFiMAN R9 można dołączyć niezwykle wydajny adapter Bluemini R2R, który pozwoli na nawet do 8 godzin bezprzewodowego słuchania muzyki w oparciu o interfejs Bluetooth 5.0. Dzięki temu, że obsługuje kodeki AAC, aptX, aptX HD i LDAC, nie musimy rezygnować z wysokiej jakości dźwięku. Bluemini posiada pojedynczy przycisk, diodę oraz gniazdo USB-C, które służy zarówno do ładowania, jak i transmisji muzyki za pomocą prawie 2-metrowego kabla USB (w zestawie). 

Po obu stronach znajdziemy gniazda 3.5mm, z czego lewe wykonano w standardzie TRRS, co umożliwia wpięcie jednostronnego kabla zbalansowanego 3,5 mm. Tam też możemy wpiąć adapter Bluetooth Bluemini R2R (do nabycia osobno), który jest jednocześnie wzmacniaczem, przetwornikiem cyfrowo-analogowym z wejściem USB-DAC oraz baterią. Słuchawek można używać także z dwustronnym niezbalansowanym kablem 3.5mm

Wygodna konstrukcja słuchawek łączy w sobie lekkość i delikatność z wytrzymałością i solidnością, a przy tym zaprojektowana jest tak, by przekazać szczegóły i muzykalność, która nie ma sobie równych na rynku. Nausznice zamocowano na pałąku za pomocą metalowych uchwytów, które pozwalają na dopasowanie w pionie oraz poziomie, a także służą do regulacji długości pałąka.

Zewnętrzna część pałąka pokryta jest wysokiej jakości skórą, która zapewnia komfort użytkowania oraz elegancki wygląd. Wewnątrz znajduje się pianka z pamięcią kształtu, która umożliwia jak najwygodniejsze dopasowanie i elastyczność. Sam szkielet pałąka wykonany jest z litej stali.

Specyfikacja słuchawek HiFiMAN HE-R9
Pasmo przenoszenia: 15 Hz-35 kHz
Impedancja: 32 Ω 
Czułość: 100 dB 
Waga: 328 g 
Zbalansowane gniazdo 3,5 mm po lewej stronie

Produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany, objęty 24-miesięczną gwarancją polskiego dystrybutora.

Przetworniki
Przetworniki Dynamiczne
Obudowa
Zamknięte
Impedancja
32 Ω
Skuteczność
100dB
Pasmo przenoszenia
15Hz -35kHz
Złącze słuchawkowe
3.5mm gniazdo mini Jack zbalansowane
Asymetryczny kabel
TAK
Typ wtyku
Prosty
Regulacja głośności
NIE
Mikrofon
NIE
Etui ochronne
TAK
Redukcja szumów
NIE
Obrotowa słuchawka
NIE
Przewód do słuchawki
Lewa
Składane
NIE
:
membrana o grubości 1 nanometra - 0.000001mm
:
nanometer-thick diaphragm
:
zaawansowana konstrukcja przetwornika
:
ultrakomfortowa konstrukcja pałąka
Waga bez kabla
328g
Gwarancja
24 miesiące

Recenzje prasowe:
Recenzent:
Skrót recenzji:
"Warto się nimi zainteresować jeśli szukamy dźwięku muzykalnego, zależy nam na mocnym basie wysokiej jakości, lekko odsuniętej średnicy i klarownym, ale nie sykliwym sopranie. Raczej nikt nie będzie specjalnie narzekał na ergonomię czy możliwości – trzy tryby dźwięku, wydajny adapter z obsługą szeregu kodeków to atuty modelu HE-R9." zobacz więcej...


Galeria