HiFiMAN EF100 Hybrydowy wzmacniacz słuchawkowy / stereo + HiFiMAN Sundara Słuchawki planarne Zestaw słuchawkowy


Sugerowana cena detaliczna: 4894.00 zł

brak w magazynie

Sprawdź gdzie kupić oryginalny produkt: Lista punktów sprzedaży w Polsce.

HiFiMAN EF100

to wzmacniacz hybrydowy nowej generacji, który łączy w sobie:

HiFiMAN EF100

  • sekcję przedwzmacniacza opartą o lampę elektronową
  • wzmacniacz słuchawkowy w klasie AB o mocy 2W RMS
  • końcówkę mocy stereo w klasie T o mocy 4.5W RMS
  • potencjometr oparty o drabinkę rezystorową
  • 24-bitowy przetwornik DAC

HiFiMAN EF100

Całość zamknięto w zgrabnej, giętej kompaktowej obudowie wykonanej ze stopu metali. Gałka potencjometru została wykonana z aluminium.

HiFiMAN EF100 tył

Obudowę wykończono wysokiej klasy malowaniem proszkowym. Obsługa wzmacniacza odbywa się za pomocą niezawodnych i stylowych przełączników hebelkowych.

HiFiMAN EF100 front

Zastosowanie przedwzmacniacza opartego o lampę pozwoliło na uzyskanie łagodnego, ciepłego, gładkiego, a jednocześnie detalicznego brzmienia. Muzykalność w połączeniu z mocą zdolną wysterować nawet najtrudniejsze słuchawki to od zawsze znak rozpoznawczy wszystkich wzmacniaczy słuchawkowych HiFiMAN.

HiFiMAN EF100 widok z boku


Ponadto Hifiman EF100 został wzbogacony o nową funkcję - możliwość wysterowania niewielkich monitorów biurkowych. Dzięki wejściu USB EF100 to znakomity partner dla każdego melomana słuchającego z rozmaitych źródeł opartych o komputer.

Produkt nowy, w oryginalnym opakowaniu, 24 miesiace gwarancji.


HiFiMAN Sundara

Wyraz "Sundara" dosłownie znaczy "piękno". Model Sundara to kolejny etap ewolucji technologii magnetostatycznej w wykonaniu HiFiMANa. Tym razem HiFiMAN zaskakuje dojrzałym, ocieplonym i szokująco barwnym brzmieniem. 

Sercem słuchawek, które wyszły z laboratorium dr Fang Biana jest zupełnie nowa membrana - o 80 procent lżejsza od tej z przełomowego modelu HE-400. 

A to oznacza kompletnie nową jakość brzmienia - szersze realne pasmo przenoszenia, szybszy i dokładniejszy dźwięk. A przede wszystkim bogactwo detali, wybrzmień, ciepła.

Czy super szybkie i super dynamiczne słuchawki mogą być jednocześnie krainą łagodności? Sundara pokazuje, że to możliwe. 

Kolejną nowością jest hybrydowy pałąk, który charakteryzuje się precyzyjną regulacją, niską masą oraz niezwykłą wygodą użytkowania.

Metalowe wykonanie z proszkowym malowaniem to pewność solidności i klasycznego wyglądu na długie lata.

Super lekka membrana pozwoliła na stworzenie słuchawek o skuteczności 94 decybeli, co pozwala na swobodne podłączenie ich do przenośnego odtwarzacza muzyki lub telefonu wyposażonego w mocne wyjście słuchawkowe. Sundara najlepiej sprawdzi się z lekkimi przenośnymi wzmacniaczami z przetwornikami DAC na pokładzie. 

Dlatego Sundara standardowo została wyposażona we wtyk 3.5mm mini-jack (w komplecie przejściówka na 6.3mm duży jack).

W zestawie są:

  • kabel mini Jack 3,5mm - 2xmini Jack 3,5mm (do słuchawki prawej i lewej) - 1,5m
  • adapter mini Jack 3,5mm na duży Jack 6,3 mm
  • instrukcja obsługi
  • karta gwarancyjna

Produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany.
Galeria