HiFiMAN Ananda Stealth Magnets Audiofilskie słuchawki otwarte planarne, ortodynamiczne, Neo supernano


Sugerowana cena detaliczna: 999999.00 zł

brak w magazynie

Sprawdź gdzie kupić oryginalny produkt: Lista punktów sprzedaży w Polsce.

HiFiMAN Ananda Stealth Magnets

Planarne słuchawki HiFiMAN Ananda to owoc wieloletniego rozwoju technologii planarnej. Najnowsza wersja wprowadza najnowsze innowacyjne technologie opracowane w zespole HiFiMAN, m.in. magnesy Stealth Magnet i membranę NEO supernano

"Stealth Magnets", czyli "niewidzialne magnesy"

Magnesy Stealth Magnets, dzięki unikalnemu kształtowi, zapewniają bezkolizyjne przechodzenie fali dźwiękowej do naszego ucha i brak zakłóceń, które występowałyby przy magnesach o standardowej budowie. Zaawansowana konstrukcja magnesów, jako akustycznie transparentna, ma znaczący wpływ na zmniejszenie dyfrakcji fal, czyli ich rozproszenia, co pozwala zachować ich integralność i objawia się czystszym, dokładniejszym brzmieniem dźwięków i jeszcze wierniejszym budowaniem sceny dźwiękowej.

Super szybka, ultracienka membrana NEO „supernano” (NsD)

Najnowsza ultracienka membrana NEO supernano, w skrócie NsD, jest o 75% cieńsza od poprzednich konstrukcji,  co umożliwia błyskawiczną odpowiedź impulsową i skutkuje m.in. niezwykle szczegółowym brzmieniem bez odczuwalnych zniekształceń.

Wysoka skuteczność na poziomie 103dB pozwala użytkować Anandę Stealth Magnets z wybranymi urządzeniami przenośnymi o wysokiej mocy wyjściowej. To jedne z niewielu nausznych, planarnych słuchawek audiofilskich, które można napędzić za pomocą telefonu komórkowego wyposażonego w wysokiej jakości wyjście słuchawkowe. Najwyższa jakość zastosowanych przetworników zapewnia referencyjną jakość dźwięku przy zachowaniu niskiego poziomu zniekształceń.

HiFiMAN Ananda

Słuchawki wyposażone są w asymetryczne nausznice dopasowane do anatomicznego kształtu małżowin usznych, co zapewnia niezwykłą wygodę podczas odsłuchu.

Hybrydowy pałąk został zaprojektowany tak, by zapewnić najwyższy poziom komfortu podczas długich sesji odsłuchowych. Jego konstrukcja opiera się o pałąk wykonany z metalu oraz elegancki materiał w czarnym macie z ekoskóry. Całość zapewnia odpowiedni poziom sztywności i komfortu. HiFiMAN Ananda

Złącza 3.5mm jack zastosowane w słuchawkach Ananda zostały przeprojektowane tak, by zwiększyć ich wytrzymałość. Dzięki zastosowaniu standardowego złącza Ananda może być podłączona do różnych kabli dostarczanych przez niezależnych producentów. Daje to bogaty wachlarz możliwości zmiany brzmienia, tak aby jak najlepiej dopasować je do swoich oczekiwań.

Produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany, wyposażony w komplet akcesoriów i objęty gwarancją polskiego dystrybutora. 

Przetworniki
Przetworniki Magnetostatyczne (wstęgowe)
Obudowa
Otwarte
Impedancja
27 Ohm
Skuteczność
103dB
Pasmo przenoszenia
8 - 55.000Hz
Kabel
1.5m
2.5m
Wtyk
3.5mm mini jack
Typ wtyku
Prosty
Regulacja głośności
NIE
Mikrofon
NIE
Etui ochronne
TAK
Redukcja szumów
NIE
Obrotowa słuchawka
NIE
Składane
NIE
INNE
wysoka skuteczność umozliwia użytkowanie słuchawek z większością smartfonów dostępnych na rynku
Waga bez kabla
440g
Gwarancja
24 miesiąceGaleria