HiFiMAN Sundara Stealth Magnets (Closed-Back) Zamknięte słuchawki planarne audiofilskie nauszne


Sugerowana cena detaliczna: 99999.00 zł

brak w magazynie

Sprawdź gdzie kupić oryginalny produkt: Lista punktów sprzedaży w Polsce.

HiFiMAN Sundara Stealth Magnets (Closed-Back) Zamknięte słuchawki planarne audiofilskie nauszne

Zamknięte słuchawki HIFIMAN Sundara Stealth Magnets wyposażone są w stylowe, ręcznie składane nauszniki z muszlami z drewna bukowego. Zapewniają one użytkownikowi izolację od szumów otoczenia oraz bardziej naturalną odpowiedź basów, typową dla konstrukcji z zamkniętymi plecami. 

new closed-back Sundara

Wyraz "Sundara" dosłownie znaczy "piękno". Zamknięte Sundara o skuteczności 97 decybeli to kolejny etap ewolucji technologii magnetostatycznej w wykonaniu HiFiMANa. Zamknięte słuchawki oferują użytkownikom przede wszystkim szczelność, która ograniczony hałas zewnętrzny oraz pozwala zachować dyskrecję odsłuchu.

new closed-back Sundara 

Sercem słuchawek, które wyszły z laboratorium dr Fang Biana jest super lekka membrana, która przekłada się na szersze realne pasmo przenoszenia, szybszy i dokładniejszy dźwięk oraz najnowsza technologia Stealth Magnets.

new closed-back Sundara 

Magnesy Stealth Magnets, dzięki unikalnemu kształtowi, zapewniają bezkolizyjne przechodzenie fali dźwiękowej do naszego ucha i brak zakłóceń, które występowałyby przy magnesach o standardowej budowie. Zaawansowana konstrukcja magnesów, jako akustycznie transparentna, ma znaczący wpływ na zmniejszenie dyfrakcji fal, czyli ich rozproszenia, co pozwala zachować ich integralność i objawia się czystszym, dokładniejszym brzmieniem dźwięków i jeszcze wierniejszym budowaniem sceny dźwiękowej.

HiFiMAN Sundara Stealth Magnets

Hybrydowy pałąk charakteryzuje się precyzyjną regulacją, niską masą oraz niezwykłą wygodą użytkowania. Metalowe wykonanie z proszkowym malowaniem to pewność solidności i klasycznego wyglądu na długie lata.

new closed-back Sundara

W sprzedaży mają pojawić się jesienią 2022 roku.

Hifiman Sundara gwarancja

Produkt fabrycznie nowy, w oryginalnym opakowaniu.

Przetworniki
Przetworniki Magnetostatyczne (wstęgowe)
Obudowa
Zamknięte
Impedancja
20 Ohm
Skuteczność
97dB
Pasmo przenoszenia
6 - 50.000Hz
Wtyk
3.5mm mini jack
Typ wtyku
Prosty
Mikrofon
NIE
Redukcja szumów
NIE
Obrotowa słuchawka
NIE
Przewód do słuchawki
Lewa
Prawa
:
Muszle z drewna bukowego
Waga bez kabla
432g
Gwarancja
24 miesiąceGaleria